Wyświetlanie wszystkich wyników: 6
Broki
Brok Zaślepka bloku silnika 40 mm
SKU:
0000002840
50.00 zł| Marka | Casalini, Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 40 mm |
Brok Zaślepka Bloku Silnika Aixam 28mm
SKU:
0000003522
50.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 28 mm |
Brok Zaślepka Bloku Silnika Aixam Kubota Z402
SKU:
0000000228
50.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 20 mm, Wysokość 6mm |
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 505
SKU:
0000000227
50.00 zł| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 30 mm, Wysokość 9mm |
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 505
SKU:
0000003269
50.00 zł| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 18 mm |
Brok Zaślepka Bloku Silnika Ligier Microcar 505
SKU:
0000003275
50.00 zł| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Średnica 27 mm |