Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników
Chłodnice
Chłodnica Aixam 400 500 A721 A741 City Crossline
SKU:
0000000230
330.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość z korkiem 38cm, Wysokość bez korka 28 cm, Szerokość 34 cm, Grubość 1,6 cm, Średnica wlewki z korkiem 3,1 cm |
Chłodnica Aixam 400 500 A721 A741 City Crossline
SKU:
0000000231
300.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość z korkiem 38cm, Wysokość bez korka 28 cm, Szerokość 34 cm, Grubość 1,6 cm |
Chłodnica Aixam 400 500 A721 A741 City Crossline
SKU:
0000000234
259.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Aixam City Crossline Coupe
SKU:
0000000232
380.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 479 |
| Silnik | Kubota Z482 E4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Chłodnica Aixam City Crossline Coupe
SKU:
0000000233
290.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 478 |
| Silnik | Kubota Z482 E4 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Casalini M10 Mitsubishi
SKU:
0000000236
470.00 zł| Marka | Casalini |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Chłodnica Casalini Mitsubishi Ze Zbiorniczkiem
SKU:
0000000237
450.00 zł| Marka | Casalini |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 625 |
| Silnik | Mitsubishi 625 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość całkowita 33 cm, Wysokość ze zbiorniczkiem 46 cm |
Chłodnica Chatenet Al/Pl CH26 CH30 CH32
SKU:
0000000238
285.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Chatenet Al/Pl CH26 CH30 CH32
SKU:
0000004234
350.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość 34 cm, Szerokość 28 cm, Grubość 5,5 cm |
Chłodnica Chatenet Baroder Media
SKU:
0000000240
410.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość 45 cm, Szerokość 36 cm |
Chłodnica Chatenet Baroder Media
SKU:
0000000241
310.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Chłodnica Fox Microcar MC1 MC 2 Virgo
SKU:
0000000242
490.00 zł| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość z korkiem 38cm, Wysokość bez korka 36 cm, Szerokość 27cm, Grubość 3 cm |