Wyświetlanie 49–60 z 109 wyników
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Chłodzenie i Ogrzewanie
Nagrzewnica Aixam 400 500 A741 A721 City Crossline
SKU:
0000001004
175.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Nagrzewnica Aixam Plastik 400 A741 City Crossline
SKU:
0000001003
125.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Nagrzewnica Aixam Plastik 400 A741 City Crossline
SKU:
0000003891
90.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Nagrzewnica Chłodnica Ogrzewania Aixam Ligier
SKU:
0000001002
230.00 zł| Marka | Aixam, Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 440, 480, 505, 523, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość całkowita 16 cm, Szerokość 16 cm |
Obudowa Termostatu Dół Ligier Microcar Chatenet
SKU:
0000002582
320.00 zł| Marka | Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Pokrętło Nawiewu Aixam 741
SKU:
0000002905
51.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Pokrętło Nawiewu Aixam City Coupe Crossover
SKU:
0000001260
90.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 479, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Pokrętło Nawiewu Aixam City Coupe Crossover
SKU:
0000001261
90.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 479, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Pompa Wody Kubota Aixam 400 500 A721 A741
SKU:
0000001292
390.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość turbiny 9 mm |
Pompa Wody Kubota Aixam 400 500 A721 A741
SKU:
0000001293
310.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Pompa Wody Kubota Aixam City Coupe Crossline
SKU:
0000001290
390.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Wysokość turbiny 13 mm |
Pompa Wody Kubota Aixam City Coupe Crossline
SKU:
0000001291
370.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |