Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników
Drążki kierownicze
„Drążek Kierowniczy Aixam 2010+” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Drążek 24,5 Aixam JDM Titane Albizja Abaca
SKU:
0000000306
120.00 zł
| Marka | Aixam, JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Silnik | Kubota Z402, Lombardini LDW502, Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 24,5 cm |
Drążek 24,5 Aixam JDM Titane Albizja Abaca
SKU:
0000002661
70.00 zł
| Marka | Aixam, JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Silnik | Kubota Z402, Lombardini LDW502, Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Drążek 28 Aixam Ligier Microcar Chatenet
SKU:
0000000307
120.00 zł
| Marka | Aixam, Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 523 |
| Silnik | Kubota Z402, Lombardini LDW502, Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 28 cm |
Drążek 28 Aixam Ligier Microcar Chatenet
SKU:
0000002660
95.00 zł
| Marka | Aixam, Chatenet, Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 523 |
| Silnik | Kubota Z402, Lombardini LDW502, Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Drążek Kierowniczy 24 Aixam A540 Gwint Zew
SKU:
0000000308
120.00 zł
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 24 cm |
Drążek Kierowniczy 28 Aixam 741 08+
SKU:
0000000309
120.00 zł
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 28 cm |
Drążek Kierowniczy 28 Aixam 741 08+
SKU:
0000003901
80.00 zł
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Drążek Kierowniczy 33 Chatenet Baroder CH26
SKU:
0000000310
120.00 zł
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 33 cm, Długość prętu 28 cm |
Drążek Kierowniczy Aixam 2010+
SKU:
0000000304
120.00 zł
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 479, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 22 cm |
Drążek Kierowniczy Aixam 2010+
SKU:
0000000305
84.00 zł
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Drążek Kierowniczy Grecav EKE
SKU:
0000000311
140.00 zł
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 24 cm |
Drążek Kierowniczy Grecav EKE
SKU:
0000002932
109.00 zł
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |