Wyświetlanie wszystkich wyników: 3
Kompletne półosie
PÓŁOŚ LIGIER XTOO (JS28) BELIER JADE JDM TITANE
SKU:
0000001314
1,290.00 zł| Marka | Bellier, JDM, Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 59 cm |
Półoś Napędowa Kompletna JDM Abaca 580 MM
SKU:
0000002453
1,290.00 zł| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 58 cm |
Półoś Napędowa Kompletna JDM Abaca 650 MM
SKU:
0000001311
1,290.00 zł| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 65 cm |