Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników
Marka
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Linki hamulca ręcznego
Linka Hamulca Aixam 300 400 93
SKU:
0000000763
120.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 93 cm, Długość pancerza 78 cm |
Linka Hamulca Aixam 300 400 93
SKU:
0000001328
79.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Aixam 500 500.4
SKU:
0000000764
130.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 119 cm, Długość pancerza 83 cm |
Linka Hamulca Aixam 98 Cm Do Bębna
SKU:
0000000767
130.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 98 cm, Długość pancerza 80 cm |
Linka Hamulca Aixam A721 City Scouty 104/82
SKU:
0000000765
120.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 104 cm, Długość pancerza 82 cm |
Linka Hamulca Aixam A721 City Scouty 104/82
SKU:
0000000766
79.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Aixam A741 Crossline Roadline 127/85
SKU:
0000000769
120.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 127 cm, Długość pancerza 85 cm |
Linka Hamulca Aixam A741 Crossline Roadline 127/85
SKU:
0000000770
79.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Linka Hamulca Aixam City 2016+
SKU:
0000000771
120.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 479 |
| Silnik | Kubota Z482 E4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość całkowita 117 cm, Długość pancerza 86 cm |
Linka Hamulca Aixam City 2016+
SKU:
0000000772
79.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 478 |
| Silnik | Kubota Z482 E4 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
LINKA HAMULCA AIXAM COUPE CROSSLINE 16+
SKU:
0000003289
130.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 479, 599 |
| Silnik | Kubota Z482-E4B, Kubota Z602 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Linka Hamulca Aixam Crossline 10+
SKU:
0000000773
120.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |