Wyświetlanie 85–96 z 373 wyników
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Podwozie i zawieszenie
Amortyzator Tył Chatenet Baroder Stella
SKU:
0000000079
470.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 40,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Chatenet Baroder Stella
SKU:
0000000080
410.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Chatenet CH26 CH30 CH32
SKU:
0000000081
490.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 45 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Chatenet CH26 CH30 CH32
SKU:
0000000082
400.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Chatenet CH26V2 CH39 CH40
SKU:
0000000083
500.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 47,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Chatenet CH26V2 CH39 CH40
SKU:
0000002697
400.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Chatenet Media
SKU:
0000000084
690.00 zł| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 34,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Grecav EKE Sonique
SKU:
0000000086
490.00 zł| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 41,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Grecav EKE Sonique
SKU:
0000000087
425.00 zł| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Jdm Abaca
SKU:
0000003517
475.00 zł| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 32 cm, Śruba 10/10, Długość całkowita 36 cm |
Amortyzator Tył JDM Abaca Albizja Piaggio
SKU:
0000000118
450.00 zł| Marka | JDM, Piaggio |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 35,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył JDM Abaca Albizja Piaggio ZAM
SKU:
0000003613
390.00 zł| Marka | JDM, Piaggio |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |