Wyświetlanie 13–24 z 27 wyników
Siłowniki klapy bagażnika
„Siłownik Klapy Ligier JS50” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Siłownik Klapy Aixam Scouty
SKU:
0000001492
195.00 zł
| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 400, 505, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z602, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 25,5 cm, Siła 70 Nm |
Siłownik Klapy Casalini M10 M12 JDM Xheos
SKU:
0000003005
120.00 zł
| Marka | Casalini, JDM |
|---|---|
| Pojemność | 523, 625 |
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Silnik | Mitsubishi 625, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 59,5 cm, Siła 250 Nm |
Siłownik Klapy Chatenet Baroder Media Stella
SKU:
0000001493
195.00 zł
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 45 cm, Siła 150 Nm |
Siłownik Klapy Chatenet Baroder Media Stella
SKU:
0000003006
120.00 zł
| Marka | Chatenet |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
SIŁOWNIK KLAPY DUE FIRST
SKU:
0000001494
210.00 zł
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 46 cm, Siła 160 Nm |
Siłownik Klapy JDM Abaca Albizia
SKU:
0000002578
195.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 48,5 cm, Siła 140 Nm |
Siłownik Klapy JDM Abaca Albizja
SKU:
0000001498
99.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Siłownik Klapy Ligier IXO
SKU:
0000001495
195.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 52,5 cm, Siła 150 Nm |
Siłownik Klapy Ligier JS50
SKU:
0000003244
195.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 61 cm |
Siłownik Klapy Ligier X Too X Too R/S X Too Max
SKU:
0000001496
195.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 55 cm, Siła 200 Nm |
Siłownik Klapy Microcar M Go MGO
SKU:
0000001499
195.00 zł
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 68,5 cm, Siła 190 Nm |
Siłownik Klapy Microcar MC Chatenet Ch26
SKU:
0000001497
160.00 zł
| Marka | Chatenet, JDM, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość 50 cm, Siła 200 Nm |