Wyświetlanie 25–36 z 56 wyników
Marka
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Amortyzatory tył
Amortyzator Tył JDM Abaca Albizja Piaggio
SKU:
0000000118
450.00 zł| Marka | JDM, Piaggio |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 35,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył JDM Abaca Albizja Piaggio ZAM
SKU:
0000003613
390.00 zł| Marka | JDM, Piaggio |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył JDM Albizia Titane III
SKU:
0000000089
490.00 zł| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 29 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył JDM Albizia Titane III
SKU:
0000000090
430.00 zł| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Jdm Aloes
SKU:
0000000088
510.00 zł| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 40,5 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Jdm Aloes ZAM
SKU:
0000003612
410.00 zł| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Ligier Ambra Nova
SKU:
0000000091
460.00 zł| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Ligier IXO
SKU:
0000000092
440.00 zł| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 36 cm, Śruba 12/12 |
Amortyzator Tył Ligier IXO II Seria
SKU:
0000000093
1,490.00 zł| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 39,5 cm, Śruba 12/12, Długość całkowita 43,5 cm |
Amortyzator Tył Ligier JS50 Microcar MGO M GO
SKU:
0000000097
410.00 zł| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Ligier JS50 Microcar MGO M.GO
SKU:
0000000095
490.00 zł| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 41,5 cm, Śruba 12/12 |
Amortyzator Tył Ligier Js56 17+ Mgo 4-6 Microcar
SKU:
0000003880
560.00 zł| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 478, 480, 498, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW492 DCI EURO 4, Lombardini LDW502, Lombardini LDW502 EURO 4, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 43 cm, Śruba 12/12 |