Wyświetlanie 37–48 z 56 wyników
Marka
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Amortyzatory tył
Amortyzator Tył Ligier Js56 17+ Mgo 4-6 Microcar Z
SKU:
0000000098
445.00 zł| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Ligier Nova 2 seria
SKU:
0000000100
490.00 zł| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 38 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Ligier XTOO 28FD
SKU:
0000002513
450.00 zł| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 39,5 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Ligier XTOO MAX XTOO R XTOO RS
SKU:
0000000102
450.00 zł| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37,5 cm, Średnica oczka 10 mm, Długość całkowita 40,5 cm |
Amortyzator Tył Ligier XTOO MAX XTOO R XTOO RS
SKU:
0000000103
370.00 zł| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Ligier XTOO X TOO Max XTOO S XTOO
SKU:
0000000104
450.00 zł| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 37 cm, Śruba 10/10 |
Amortyzator Tył Ligier XTOO X TOO Max XTOO S XTOO
SKU:
0000000105
410.00 zł| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Microcar DUE III Gen
SKU:
0000000107
490.00 zł| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 44 cm, Śruba 12/12 |
Amortyzator Tył Microcar M Go II F8c
SKU:
0000000106
1,290.00 zł| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Oryginał |
Amortyzator Tył Microcar M.GO MGO M GO
SKU:
0000000114
520.00 zł| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 45 cm, Śruba 10/12 |
Amortyzator Tył Microcar M.GO MGO M GO
SKU:
0000000115
445.00 zł| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Tył Microcar M8 Due First
SKU:
0000000108
490.00 zł| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość między oczkami 42 cm, Śruba 10/12 |