Wyświetlanie 1–12 z 126 wyników
Marka
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Amortyzatory
Amortyzator Przód Aixam 2010+ Vision Sens L7e
SKU:
0000000012
490.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 41,5 cm, Długość z górną szpilką 48,9 cm, Długość całkowita 52 cm |
Amortyzator Przód Aixam 2010+ Vision Sensation
SKU:
0000000010
550.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 42 cm, Długość z górną szpilką 49 cm, Długość całkowita 52 cm |
Amortyzator Przód Aixam 2010+ Vision Sensation
SKU:
0000000011
450.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Aixam 2010+ Vision Sensation
SKU:
0000000013
340.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Aixam 741 400 500
SKU:
0000000014
540.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Aixam 741 400 500
SKU:
0000000015
390.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 43 cm, Długość z górną szpilką 48 cm, Długość całkowita 52 cm |
Amortyzator Przód Aixam 741 400 500
SKU:
0000003535
335.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400 |
| Silnik | Kubota Z402 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Aixam E WORKER
SKU:
0000003877
1,590.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
| Pojemność | test |
| Silnik | Elektryczny |
| Jakość części | Oryginał |
Amortyzator Przód Aixam Mega D-Truck
SKU:
0000000017
1,190.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Aixam Mega D-Truck
SKU:
0000000018
590.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Aixam Odbojniki Górne
SKU:
0000000016
70.00 zł| Marka | Aixam |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM, 6 KW/8 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 400, 479, 599 |
| Silnik | Kubota Z402, Kubota Z482-E4B, Kubota Z602 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Belier B8
SKU:
0000002803
1,490.00 zł| Marka | Bellier |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 32 cm, Długość całkowita 39 cm |