Wyświetlanie 25–36 z 373 wyników
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Podwozie i zawieszenie
„Amortyzator Przód JDM Titane” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Amortyzator Przód Grecav EKE , SONIQUE
SKU:
0000000029
375.00 zł
| Marka | Grecav |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Abaca Albizja Średni 36,5
SKU:
0000000030
470.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Między oczkami 34,5 cm, Długość całkowita 36,5 cm |
Amortyzator Przód JDM Abaca Albizja Średni 36,5
SKU:
0000000031
385.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Abaca Moutain Długi 40
SKU:
0000000032
490.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Między oczkami 37 cm, Długość całkowita 39 cm |
Amortyzator Przód JDM Abaca Moutain Długi 40
SKU:
0000000033
415.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Yanmar 523 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Aloes Roxsy
SKU:
0000000034
490.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 39,5 cm, Długość całkowita 45,5 cm |
Amortyzator Przód JDM Aloes Roxsy
SKU:
0000003882
410.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód JDM Titane
SKU:
0000000035
490.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 34,5 cm, Długość całkowita 40 cm |
Amortyzator Przód JDM Titane
SKU:
0000000036
425.00 zł
| Marka | JDM |
|---|---|
| MOC KM | 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Pojemność | 523 |
| Silnik | Yanmar 2TNE68 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier Ambra Nova Xtoo
SKU:
0000000038
415.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LGW523 MPI, ombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier Ambra XToo Krótki Wahacz
SKU:
0000002936
470.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LGW523 MPI, ombardini LDW502 |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier IXO
SKU:
0000000039
470.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 46 cm, Długość całkowita 54 cm, od dołu sprężyny 20 cm |