Wyświetlanie 49–60 z 373 wyników
Marka
Kategorie
MOC KM
Rodzaj paliwa
Pojemność
Silnik
Jakość części
Podwozie i zawieszenie
„Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO DUE JS50” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Amortyzator Przód Ligier X Too X Too Max
SKU:
0000004035
470.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 505 |
| Silnik | Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 51 cm, Długość całkowita 57 cm, od dołu sprężyny 28 cm |
Amortyzator Przód Ligier XToo RS
SKU:
0000000051
470.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 440, 505 |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier XToo RS
SKU:
0000000052
420.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier XToo S/R OptiMax
SKU:
0000000053
470.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 440, 505 |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 44 cm, Długość całkowita 52 cm |
Amortyzator Przód Ligier XToo S/R OptiMax
SKU:
0000000054
380.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Ligier XToo S/R OptiMax
SKU:
0000000054
3,900.00 zł
| Marka | Ligier |
|---|---|
| Pojemność | 440, 505 |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Microcar M.GO 3 Ligier JS50
SKU:
0000000065
1,690.00 zł
| Marka | Ligier, Microcar |
|---|---|
| Pojemność | 480, 505 |
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO
SKU:
0000000061
470.00 zł
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 440, 480, 505, 523 |
| Silnik | Lombardini LDW442 DCI, Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI, Yanmar 523 |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 45,5 cm, Długość całkowita 51 cm |
Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO
SKU:
0000000066
410.00 zł
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO DUE JS50
SKU:
0000000062
445.00 zł
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Pojemność | 480, 505 |
| Silnik | Lombardini LDW492 DCI, Lombardini LDW502, Lombardini LGW523 MPI |
| Jakość części | Dobry Zamiennik |
| Wymiary | Długość bez szpilek 49 cm, Długość całkowita 55 cm |
Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO DUE JS50
SKU:
0000000064
540.00 zł
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |
Amortyzator Przód Microcar M.GO MGO M GO DUE JS50
SKU:
0000004060
359.00 zł
| Marka | Microcar |
|---|---|
| MOC KM | 10 KW/15 KM, 4 KW/5 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna, Diesel |
| Jakość części | Słaby Zamiennik |